Pembe Küçük Blow Up Jimnastik Mat, Ev İçin Şişme Takla Parça

Pembe Küçük Blow Up Jimnastik Mat, Ev İçin Şişme Takla Parça

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Barry
Sertifika: CE, EN14960, , SCT, EN71
Model numarası: BY-ŞAPKA-002

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: 50-99
Ambalaj bilgileri: Ürün güçlü PVC çanta ve blower, pompa ve diğer aksesuarlar için karton ambalaj
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Paypal, Western Union
Yetenek temini: 500 Pices/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Yüksek: 10, 20 veya 30 cm yükseklik Uzunluğu genişliği: Özelleştirilmiş
renk: pembe veya customzied Malzeme: 0.55mm PVC
Fabrika mı?: 20 yıllık tecrübesi ile fabrika Aksesuar: tamir seti ve üfleyici
Vurgulamak:

Şişme jimnastik minderi

,

air floor tumbling mat

Ürün Açıklaması

hava yolu Talimatları.pdf

 


 

Küçük Şişme Spor Oyunları Havaya Uçurmak Hava Parça Jimnastik Paspaslar Özelleştirilebilir

 

 

Açıklama:

 

If you've been looking for a way to boost your skills faster than ever, you've found it! Becerilerinizi her zamankinden daha hızlı artırmanın bir yolunu arıyorsanız, buldunuz! The AirTrick is the ideal mat for anyone trying to learn new tricks or perfect his technique. AirTrick, yeni numaralar öğrenmeye veya tekniğini mükemmelleştirmeye çalışan herkes için ideal bir paspastır.

Enjoy the bounce a normal trampoline offers while having the space to combine multiple moves like you're on a regular gym floor. Normal bir spor salonunda olduğu gibi birden fazla hareketi birleştirmek için alana sahipken, normal bir trambolin teklifinin tadını çıkarın. You can set the pressure to anything between rock-hard and bouncy-soft. Basıncı, kaya sert ve kabarık yumuşak arasındaki herhangi bir değere ayarlayabilirsiniz. Easy to roll up and transport in a regular car. Sıradan bir arabada rulo yapmak ve taşımak kolaydır.

All AirTricks are custom made. Tüm AirTricks özel olarak üretilmiştir. Choose your ideal height (10, 20 or 30 cm high) and a length and width that fit your gym best. İdeal yüksekliğinizi (10, 20 veya 30 cm yüksekliğinde) ve spor salonunuza en uygun uzunluk ve genişliği seçin.

 

Pembe Küçük Blow Up Jimnastik Mat, Ev İçin Şişme Takla Parça 0

 

Boyut: (Özel Yapılmış)

 

Boy (10, 20 veya 30 cm yüksekliğinde) ve spor salonunuza en uygun uzunluk ve genişlik.

 

Popüler Boyutlar
seçim için kalınlığı (10 cm, 20 cm, 30 cm)
Malzeme
appr. yakl. Net weight (KG)appr. Net ağırlık (KG) yakl.
appr. yakl. Gross weight within the pump(KG) Pompa içindeki brüt ağırlık (KG)
appr. yakl. Package size(CM) Paket büyüklüğü (CM)
Aksesuarlar
10'X3.3'X4 '' (3 * 1 * 0.1 m)
Damla dikişli kumaş
10.5
12.5
24 * 29 * 54
Tutkal, tamir takımı, Pompa
10'X3.3'X8 '' (3 * 1 * 0.2 m)
Damla dikişli kumaş
10.8
13
52 * 37 * 25
Tutkal, tamir takımı, Pompa
13'X3.3'X4 '(4 * 1 * 0.1 m)
Damla dikişli kumaş
14
16

52 * 37 * 25
Tutkal, tamir takımı, Pompa
16'X3.3'X4 '(5 * 1 * 0.1 m)
Damla dikişli kumaş
17.5
19.5
55 * 37 * 25
Tutkal, tamir takımı, Pompa
20'X3.3'X4 '(6 * 1 * 0.1 m)
Damla dikişli kumaş
21
23
55 * 37 * 25
Tutkal, tamir takımı, Pompa
31.5'X6.6'X8 '(10 * 2 * 0.2 m)
Damla dikişli kumaş
72
74
65 * 37 * 26
Tutkal, tamir takımı, Pompa
39'X6.6'X8 '(12 * 2 * 0.2 m)
Damla dikişli kumaş
86,4
88.4
80 * 50 * 50
Tutkal, tamir takımı, Pompa

 

65'X6.6'X8 '(20 * 2 * 0.2 m)
Damla dikişli kumaş
144
146
85 * 55 * 55
Tutkal, tamir takımı, Pompa

 

                                     Herhangi bir renk özelleştirilebilir, bazı referans için aşağıdaki gibi:

                                         kendi fikriniz varsa, bize gösterebilirsiniz

Pembe Küçük Blow Up Jimnastik Mat, Ev İçin Şişme Takla Parça 1

 
Uygulama:
 
1. ev kullanımı
 

AirTrack Factory has developed a range of safe home training equipment to enable you to take your training home. AirTrack Factory, eğitiminizi eve götürmenizi sağlamak için bir dizi güvenli ev eğitimi ekipmanı geliştirmiştir. Create your own setups using our mats and practice your skills anytime you want. Paspaslarımızı kullanarak kendi kurulumlarınızı oluşturun ve istediğiniz zaman becerilerinizi geliştirin.

Our home equipment is made of the same high-quality materials as the tracks that pro athletes use. Ev ekipmanlarımız, profesyonel sporcuların kullandığı pistlerle aynı yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Assure yourself of a safe training environment by using an AirBeam, AirFloor or Training Set - Home Edition. AirBeam, AirFloor veya Training Set - Home Edition kullanarak güvenli bir eğitim ortamından emin olun.

Seviye atlayın ve eğlenin!

 

2.GYMNASTICS

 

The very first AirTracks were designed for- and by gymnasts. İlk AirTracks, jimnastikçiler tarafından ve jimnastikçiler tarafından tasarlandı. Nowadays, gyms are replacing conventional gymnastic equipment, like the vault box, foam mats and springboards with AirEquipment. Günümüzde spor salonları, kasa kutusu, köpük paspaslar ve tramplenler gibi geleneksel jimnastik ekipmanlarının yerini AirEquipment ile değiştirmektedir.

Training is safer, more fun and more effective on AirTracks than on conventional equipment. AirTracks'ta eğitim, geleneksel ekipmanlara göre daha güvenli, daha eğlenceli ve daha etkilidir. Gymnasts of all skill levels will have a blast! Tüm beceri seviyelerinden jimnastikçiler bir patlama olacak!

Bu katalogdaki tüm ekipmanları keşfedin ve spor salonunuza neler ekleyebileceğinizi bulun.

 

3.FREERUNNING & PARKOUR

 

The AirTrick is the first surface specially designed for tricking and freerunning. AirTrick, kandırmak ve serbest bırakmak için özel olarak tasarlanmış ilk yüzeydir. With its big and bouncy surface it is ideal for practicing beginner and advanced moves. Büyük ve kabarık yüzeyi ile yeni başlayanlar ve ileri hareketler için idealdir.

The AirBox and AirStep are ideal for parkour and freerunning. AirBox ve AirStep, parkur ve serbest sürüş için idealdir. Separate parts can be used individually or stacked together to be used as an vault box. Ayrı parçalar tek tek kullanılabilir veya kasa kutusu olarak kullanılmak üzere birlikte istiflenebilir. The high bounce and soft characteristics lower your fear level and big tricks are guaranteed! Yüksek sıçrama ve yumuşak özellikler korku seviyenizi düşürür ve büyük numaralar garanti edilir!

 

4. ÇIKARMA VE DÖNEM SANATLARI

 

Do you prefer a thin, stable and safe surface for martial arts or do you like to catch some big air? Dövüş sanatları için ince, istikrarlı ve güvenli bir yüzey mi tercih edersiniz veya biraz büyük hava yakalamayı sever misiniz? AirTrack Factory offers equipment every (extreme) martial artist will love! AirTrack Factory, her (aşırı) dövüş sanatçısının seveceği ekipman sunuyor!

Our 10 cm thick AirFloor is ideal for practicing stability, agility, strength, endurance and speed. 10 cm kalınlığındaki AirFloor'umuz stabilite, çeviklik, güç, dayanıklılık ve hız uygulamak için idealdir. Connect multiple AirFloors to create an entire light-weight and portable fl oor for training and demos. Eğitim ve tanıtımlar için hafif ve taşınabilir bir zemin oluşturmak üzere birden fazla AirFloors bağlayın.

Like to go big? Büyük olmak ister misin? Try our famous 30 cm thick AirTrick! Ünlü 30 cm kalınlığındaki AirTrick'imizi deneyin! The AirTrick is famous for the incredible height it gives you. AirTrick size verdiği inanılmaz yükseklik ile ünlüdür. It is ideal for practicing big moves and you will see yourself doubling up in no time! Büyük hamleler yapmak için idealdir ve zaman kaybetmeden kendinizi iki katına çıkarırsınız!

 

5.CHEERLEADING

 

AirTracks are ideal for cheerleading; AirTracks amigo kızlar için idealdir; soft on the body, bouncy like a spring floor and stable enough for pyramids! vücut üzerinde yumuşak, bir bahar zemin gibi kabarık ve piramitler için yeterince kararlı!

Improve your tumbling skills on the AirTrack P2 or P3, or choose an AirFloor for all-round cheer exercises. AirTrack P2 veya P3'teki yuvarlanma becerilerinizi geliştirin veya çok yönlü tezahürat egzersizleri için bir AirFloor seçin. They are all very small in storage and extremely fast in setup. Hepsi depolamada çok küçük ve kurulumda son derece hızlı.

Add 35 mm carpet bonded foam to an AirFloor to create a portable spring floor alternative. Taşınabilir bir yay zemin alternatifi oluşturmak için AirFloor'a 35 mm halı bağlı köpük ekleyin. Combine multiple AirFloors using our seamless connection method to create a complete competition floor. Eksiksiz bir rekabet zemini oluşturmak için kesintisiz bağlantı yöntemimizi kullanarak birden fazla AirFloors'u birleştirin. A competition floor is set up within 45 minutes. 45 dakika içinde bir yarışma katı kurulur. Get in touch with us for more info! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 

6.TRAMPOLİN PARKLARI

 

​Trampoline parks are popping up all over the world. Trambolin parkları tüm dünyada patlıyor. For park owners it's a challenge to find equipment that is innovative, fun, safe, durable, but also cost efficient. Park sahipleri için yenilikçi, eğlenceli, güvenli, dayanıklı ve aynı zamanda uygun maliyetli ekipman bulmak zor. With hardly any maintenance costs, customized AirTricks are the new trend for trampoline parks! Çok az bakım maliyeti ile, özelleştirilmiş AirTricks trambolin parkları için yeni trend!


AirTricks are not a substitute for trampolines, but they offer a broad range of new possibilities to your park. AirTricks, trambolinlerin yerini tutmaz, ancak parkınıza çok çeşitli yeni olanaklar sunar. They are bouncy for jumping and soft for landing, but also stable enough for running and playing. Atlama için kabarık ve iniş için yumuşak, aynı zamanda koşma ve oynama için yeterince kararlı. You can add your own line markings to create a soccer-, volleyball- or basketball field. Futbol, ​​voleybol veya basketbol sahası oluşturmak için kendi çizgi işaretlerinizi ekleyebilirsiniz.

 

7.OKUL SPORLARI

 

Research shows that gymnastics is the ideal sport to improve body coordination. Araştırmalar, jimnastiğin vücut koordinasyonunu iyileştirmek için ideal bir spor olduğunu gösteriyor. Teachers struggle to teach these techniques due to the high fear barrier that comes with conventional sports equipment. Öğretmenler, geleneksel spor malzemeleri ile gelen yüksek korku bariyeri nedeniyle bu teknikleri öğretmek için mücadele ediyorlar.

These conventional products are often made of hard materials such as wood and metal. Bu geleneksel ürünler genellikle ahşap ve metal gibi sert malzemelerden yapılır. Enhance physical education by enabling kids to train in a safe and fun environment. Çocukların güvenli ve eğlenceli bir ortamda eğitim almalarını sağlayarak beden eğitimini geliştirin.

AirEquipment helps kids with it's softer landings and higher bounce. AirEquipment daha yumuşak iniş ve daha yüksek sıçrama ile çocuklara yardımcı olur. This makes sports not only easy on the body but also a lot more fun! Bu, sporu sadece vücutta kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda çok daha eğlenceli hale getirir!

 

8.ENTERTAINMENT

 

AirTracks are perfect for all performances that include acrobatics! AirTracks, akrobasi içeren tüm performanslar için mükemmeldir! The bounciness of the AirTracks, combined with the fl at surface, soft landings, noiseless use and small storage, make them very popular for shows. AirTracks'ın zıplaması, yüzeydeki fl, yumuşak inişler, gürültüsüz kullanım ve küçük depolama ile birleştiğinde, gösteriler için çok popüler hale geliyor. Groups like Cirque du Soleil, Ringling Brothers and Circus Flic-Flac have used custom AirTracks with great succes! Cirque du Soleil, Ringling Brothers ve Circus Flic-Flac gibi gruplar, büyük bir başarıyla özel AirTracks kullandılar!

AirTracks and AirTricks are customizable in shape and size. AirTracks ve AirTricks şekil ve boyut olarak özelleştirilebilir. Connect multiple tracks for different set-ups and possibilities. Farklı kurulumlar ve olasılıklar için birden fazla kanal bağlayın.

Kitleniz buna bayılacak!


If you are interested in any inflatable products, contact us for quick response! Herhangi bir şişme ürünle ilgileniyorsanız, hızlı yanıt için bizimle iletişime geçin! 24 hours online support available!Send e-mail to us! 24 saat çevrimiçi destek mevcut! Bize e-posta gönderin!

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Pembe Küçük Blow Up Jimnastik Mat, Ev İçin Şişme Takla Parça bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.