Çin Şişme su parkı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nana

Telefon numarası : +86 20 36859216

Naber : +8613829792677

Free call
Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd

Guangzhou Barry Industrial Co, Ltd

Önce Güvenlik, Sürdürülebilir Yenilik, Çevre Dostu

     

  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
  • Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Barry No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 15000000-20000000 Yıl kurulan: 1997
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd.'ye hoş geldiniz, ismini Guangzhou Caile Şişme Ürünleri Co, Ltd (1999'da kuruldu) ile değiştirdi. , spor, rekreasyon, eğlence ekipmanları, reklamcılık ve diğer donanımlar üzerine çalışan profesyonel teknoloji tabanlı sanayi şirketlerinden birine kurdu. Fabrika 10000 metrekarelik bir alanı kaplıyor. .


Barry'nin 100'den fazla çalışanı var ve bunların yaklaşık yüzde 80'i Üniversite diplomasına sahip. Kusursuz organizasyon yapısı, yaratıcı ve sorumlu yönetimi ile Ar-Ge, üretim, satış ve kurulum ekipleri yerli ve yabancı müşterilere profesyonel, zamanında ve kapsamlı hizmet sunmak için birlikte çalışıyoruz.


Başlıca işlerimiz su sporları donanımları, şişme sporlar, şişme eğlence tesisleri ve oyuncaklar, dirsek, şişme çadırlar, şişme reklamlar ve genişleyen malzemeleri yıkayan kurum kültürüyle doludur.
Ürünlerimiz ağırlıklı olarak iç piyasaya satılmaktadır ve Avrupa ve Amerika, Japonya, Orta Doğu, Okyanusya, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Asya, Rusya ve diğer ülke ve bölgelere satılmaktadır.


Son yıllarda, Barry, teknoloji araştırmalarını ve yeni ürünlerin geliştirilmesini ve üretim sürecini aktif olarak iyileştirmeyi taahhüt etti. Barry, ISO9001 kalite yönetim sistemi ve ICTI Sistem Sertifikası'nı ithal etti. Ürün tasarımı, şekli, renk şemaları, üretim süreçleri ve tüm kalite yönetimi sürecinden Barry, müşterilerin beklentilerini karşılayan veya aşan ürünler ve her şeyi kapsayan hizmetler sunar.

Geçmiş
Güney Çin'in en iyi şişme şirketlerinden biri olan Guangzhou Barry Industrial Co Ltd, şişme ürünler konusunda uzmanlaşmış uzun bir geçmişe sahiptir. Bu yıllar boyunca, Barry şişme fabrikası, şişme şişelerin araştırılması, üretilmesi ve satılması, sürekli olarak yüksek teknoloji ve ileri ekipman getirmesi ve normal işten değerli deneyim öğrenmesi konusunda daima kararlıdır. Uzun süredir devam eden ve aralıksız çabalarıyla Barry, yavaşça eğlenebileceğiniz şişme çadırlar, şişme oyuncaklar, su oyuncakları, su parkları ve reklam şişme gibi kendi özellikli markasıyla ürünler hakkında net bir sınıflandırma haline geldi.

Barry bu yıllar boyunca başarıyla geçti ve zengin bir deneyim biriktirdi. Ellerimizi birleştirip büyük çabalarımızla birlikte ilerlerken, Barry kesinlikle daha parlak bir geleceğe sahip olacak ve sizin için daha kaliteli hizmet sunacaktır.

Hizmet
Kalite bizim kültürümüzdür ! İşletmenize gittikçe daha iyi olmanın ve yapma konusunda yardımcı olmanın yolu bu

birlikte uzun vadeli işbirliği.

Her ayrıntıdan büyük şişme oyunların kalitesini garanti ediyoruz.

a. Çalışmaya başlamadan önce 3D efektleri onaylayın, ki bunlar doğru şişirilebilir yapmak için onaylayabilir.

b. Şişirilebilir oyunları gereksinimleriniz yapmak için ayrıntıları tekrar onaylayın.

c. Üretim: birinci sınıf malzeme kullanın, mükemmel işçilik. Size bazı fotoğraflar göndereceğiz

Çalışırken, nereye gittiğini görebilirsiniz ve ayrıntıların doğru olup olmadığını onaylayın.

d. Şişme oyunları test etmek ve mühürlü için, işi bitirdikten sonra rahatlamak için fotoğraf göndermek

Zorb topu gibi ürünler, iyi durumda yapmak için 24ours üzerinde test edecek.

e Paket: Teslimatta hasar görebilecek şişme malzemelerin önlenmesi için pakete çok iyi takılıyoruz.

Kalite şikayetleri: Satış sonrası en iyisini sunacağız.

Güney Çin'deki şişme ürünler için en büyük işletmelerden biri olan 2008 yılında kurulan Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd., her zaman hem ordu hem de insanlar için şişme su çadırları, şişme su çadırları araştırma, üretim ve satışını üstlenmiştir. , hem karada hem de suda yüzme havuzu ve şişme eğlence oyuncakları.

"Dürüstlük, ekip çalışması, özveri, yenilikçilik" ve Avrupa EN71 standardı ve ABD’nin ASTM’inin kurumsal kültürü ile Barry, kalite ve teknolojinin yenilikçiliğini sürdürmeye devam etmekte, her türlü uluslararası şişme çadır ve rekreasyon ürünlerini modaya dönüştürmektedir. . Barry kesinlikle yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz için "önce müşteri, kaliteli, hızlı üretim, en iyi hizmeti, kazan-kazan" sağlayacaktır. Yani Barry

dünyadaki şişme sektörü konusunda çok yüksek bir itibara ve tüm müşterilere hizmet etmeye yetecek güveni vardır.

Yıllarca süren çabalarla, Barry her zaman şişirilebilir ürünlerin tanıtımını ve üretimini yapmaya ve sürekli olarak ekonomik gelişmeye ve küresel iletişime adamaya kendini adamıştır. Genel fonksiyonun tasarımı, görüntü planlama, ürün çeşitliliği ve hizmet standardı konusunda yaratıcı inovasyon olan Barry, güvenlik, eğlence ve taşınabilir kullanımı birleştiren daha yüksek kalitede şişme ürünler sunmayı amaçlamaktadır. Tüm bitmiş şişme ürünlerimizi kesinlikle kaliteyi garanti altına almak ve müşterilerimizin taleplerini karşılamak için denetim sistemine göre test edeceğiz.

Rahatlık, güvenlik, konfor, basit bakım ve çevre koruma gibi mükemmel avantajlar olarak Barry ürünleri, hem çocuklar hem de yetişkinler için ailenin sağlık, eğlence ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda aydınlık manzara haline gelir. Ürünler Amerika, Avustralya, Avrupa, diğer birçok ülke ve bölgede popülerdir ve yeni ve eski müşterilerin güvenini ve tanınmasını sağlamıştır.

Ekibimiz
Çin'deki ürün tasarımı, geliştirme, satış, işletme ve servis hizmetlerini birleştiren en büyük modern şişme üreticilerinden biri olan Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd. Barry profesyonel tasarım departmanı, kesim departmanı, dikiş departmanı, kaynak departmanı, baskı departmanı, kalite kontrol departmanı, paketleme departmanı ve satış departmanı vardır. Satış departmanı için 3 ekibimiz var, her ekibimiz güçlü bir güce sahip ve size profesyonel hizmet veriyor.


Mükemmel yönetim teknolojisi ve ticaret tecrübesi nedeniyle, Barry ekibi yurtiçi ve uluslararası pazarda sağlam bir temel attı. Önce kurumsal güvenlik ruhuna, sürdürülebilir inovasyona, çevre dostu ve kazan-kazan şartlarına uygun olarak Barry, ısrarla fiziksel egzersiz, ulusal zindelik, popüler eğlence, sahada hayatta kalma ve maceralı mücadele konularında çeşitli şişme ürünler konusunda uzmanlaşmıştır.

15 yılı aşkın süredir süren zengin ihracat tecrübesi ve profesyonel becerilerle, her zaman hızlı inovasyon ve sürdürülebilir iyileştirme sağlamak için Barry ekibi, uluslararası düzeyde bağımsız olan kendi bağımsız tasarım geliştirme departmanına dayanarak en moda tasarımı ve en yüksek kaliteyi koruyor üretim ekipmanları ve mükemmel kalite kontrol sistemleri. Görüntü işleme ve tasarım konusunda CorelDraw, AI, Photoshop, CAD, 3Dmax ve Rhino gibi iyi bir yazılım ustası olan yüksek entegre kabiliyetine sahip üretici ekibi, talepleriniz doğrultusunda harika 3D efekti çizimleri sunabilir ve üretim için CAD çizimleri yapabilir. son onayınızdan sonra.

Şişirilebilir ürünlerle ilgili tüm artıları ve eksileri sürekli olarak özetlediğimizden ve müşterilerimizden gelen önerileri aldığımızda Barry, yeni şişme tasarımları teşvik etmek ve uygun fiyat, yüksek kaliteli ürünler ve iyi satış sonrası hizmet sunmak konusunda ısrar ediyor.

  • Adonid Amaya

  • Chris Forino

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin