Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Barry
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 15000000-20000000
Yıl kurulan: 1997
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Çin'in Guangzhou şehrinde bulunan Barry Industrial Ltd. çaba göstermek.Atölyemiz, gelişmiş makineler ve 100'den fazla profesyonel işçi ile 5.000 metrekareden fazla alana sahiptir ve ürün yelpazesi çok geniştir, tüm ideallerinizi yapabiliriz: şişme su parkı, kürek tahtası, hava yolu, şişme spor oyunu...

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

 

Yüksek hızlı geliştirme süreci sırasında, Barry çok sayıda endüstri yeteneğini kendine çekti ve eksiksiz bir piyasa işletim sistemi seti kurdu ve şişme ürün geliştirme, danışmanlık ve planlama ve büyük oyun alanı uygulamaları için çözümler içeren bir iş hizmeti modeli oluşturdu.Mevcut kaotik şişme endüstrisine ilişkin derin anlayışımıza dayanan Barry, müşterilerin düşük maliyet, düşük risk, hızlı başlangıç ​​ve yüksek kar elde etmelerine yardımcı olur.Barry, dünyanın her yerinden müşteriler için güvenli, eğlenceli, dayanıklı ve iyi ürünler sunmaktan gurur duyar.!

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 1

 

Son yıllarda Barry, teknoloji araştırmalarını ve yeni ürünlerin geliştirilmesini güçlendirmenin yanı sıra üretim sürecini aktif olarak iyileştirmeye kendini adamıştır.Barry, BSCI Sertifikasyonu üyesidir ve daha fazla ürün, malzeme sertifikası alır: EN71, EN14960, CE, SGS, vb.Barry, ürün tasarımı, şekli, renk şemaları, üretim süreçleri ve tüm kalite yönetimi sürecinden, müşterilerin beklentilerini karşılayan veya aşan ürünleri ve her şeyi kapsayan hizmetleri sağlar.

 

 

 

Geçmiş

Güney Çin'in en iyi şişme işletmelerinden biri olan Guangzhou Barry Industrial Co. Ltd, şişirilebilir ürünler konusunda uzmanlaşmış uzun bir geçmişe sahiptir.Bu yıllar boyunca, Barry şişme fabrikası her zaman şişme ürünleri araştırmaya, üretmeye ve satmaya, sürekli olarak yüksek teknoloji ve gelişmiş ekipman getirmeye ve normal işten değerli deneyimler öğrenmeye kendini adamıştır.Barry, uzun süren ve aralıksız çabalarıyla, şişirilebilir çadırlar, şişirilebilir oyuncaklar, su oyuncakları, su parkları ve çok eğlenebileceğiniz reklam şişeleri gibi kendi öne çıkan markalı ürünler hakkında kademeli olarak net bir sınıflandırma haline geldi.

 

Barry bu yılları başarıyla geçirdi ve zengin bir deneyim biriktirdi.El ele verip büyük çabalarımızla birlikte ilerlerken, Barry kesinlikle daha parlak bir geleceğe sahip olacak ve size daha kaliteli hizmet sunacaktır.

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

 

Hizmet

Kalite bizim kültürümüzdür!İşletmenizin daha iyi ve daha iyi olmasına ve

 

birlikte uzun vadeli işbirliği.

 

Her ayrıntıdan büyük şişme oyunların kalitesini garanti ediyoruz.

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

a.Çalışmaya başlamadan önce, doğru şişme yapmak için onaylayabilen 3D efektleri onaylayın.

 

b.Şişirilebilir oyunları ihtiyaçlarınıza göre yapmak için ayrıntıları tekrar onaylayın.

 

c.Üretim: birinci sınıf malzeme kullanın, harika işçilik.Size bazı fotoğraflar göndereceğiz

 

çalışma, nereye gittiğini görebilir ve ayrıntıların doğru olup olmadığını onaylayabilirsiniz.

 

d.Şişirilebilir oyunları test etmek ve işi bitirdikten sonra onaylamanız için mühürlü fotoğraflar göndermek

 

Zorb top gibi ürünler, iyi durumda yapmak için 24 saatten fazla test edeceğiz.

 

e.Paket: Teslimatta hasar gören şişirilebilirleri önlemek için pakete mükemmel bir şekilde bağlanıyoruz.

 

f.Kalite şikayetleri: Satış sonrası en iyisini sunacağız.

 

 

Güney Çin'deki şişme ürünler için en büyük işletmelerden biri olan 2008 yılında kurulan Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd., her zaman reklam şişme, hem ordu hem de insanlar için şişme çadırların, su parklarının araştırılması, üretimi ve satışı konusunda kararlıdır. karada ve suda yüzme havuzu ve şişme eğlence oyuncakları.

 

"Dürüstlük, takım çalışması, özveri, yenilikçilik" kurumsal kültürü ve Avrupa EN71 standardı ve ABD ASTM standardı ile Barry, kalite ve teknolojideki yenilikleri takip etmeye devam ediyor, her türlü uluslararası şişme çadır ve eğlence ürünlerini moda olarak geliştiriyor .Barry, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz için kesinlikle "önce müşteri, yüksek kalite, hızlı üretim, en iyi hizmeti, kazan-kazan" sağlayacaktır.Yani Barry

Dünyada şişme endüstrisinde çok yüksek bir üne ve tüm müşterilere hizmet etmek için yeterli güvene sahiptir.

 

Barry, uzun yıllara dayanan çabalarıyla kendini her zaman şişirilebilir ürünlerin tanıtımına ve üretimine adamıştır ve kendisini sürekli olarak ekonomik gelişmeye ve küresel iletişime adamıştır.Barry, genel işlevin tasarımı, görüntü planlaması, ürün çeşitliliği ve hizmet standardı konusunda yaratıcı bir yenilik olarak, güvenlik, eğlence ve taşınabilir kullanımı birleştiren daha yüksek kaliteli şişirilebilir ürünler sunmayı hedefliyor.Kaliteyi garanti etmek ve müşterilerin taleplerini karşılamak için tüm şişirilebilir ürünlerimizi kesinlikle denetim sistemine göre test edeceğiz.

 

Barry'nin ürünleri, rahatlık, güvenlik, konfor, basit bakım ve çevre koruma gibi mükemmel avantajlar olarak, hem çocuklar hem de yetişkinler için yalnızca aile sağlık, eğlence ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda parlak bir manzara haline gelir.Ürünler Amerika, Avustralya, Avrupa, diğer birçok ülke ve bölgede popülerdir ve yeni ve eski müşterilerden çok fazla güven ve takdir kurmuştur.

Ekibimiz

Çin'deki ürün tasarımını, geliştirmesini, satışını, işletimini ve hizmetini birleştiren en büyük modern şişme üreticilerinden biri olan Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd., çok sayıda seçkin tasarımcı ve kalifiye işçiyi bir araya getirdi.Barry Profesyonel Tasarım Departmanı, Kesim Departmanı, Dikiş Departmanı, Kaynak Departmanı, Baskı Departmanı, Kalite Kontrol Departmanı, Paketleme Departmanı ve Satış Departmanına sahiptir.Satış departmanı için 3 ekibimiz var, her ekip güçlü güce sahip ve size profesyonel hizmet sunuyor.

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 0


Mükemmel yönetim teknolojisi ve ticaret deneyimi sayesinde Barry'nin ekibi, yerel endüstri ve uluslararası pazarda sağlam bir temel attı.Öncelikle kurumsal güvenlik ruhu, sürdürülebilir yenilik, çevre dostu ve kazan-kazan doğrultusunda Barry, ısrarla fiziksel egzersiz, ulusal spor, popüler eğlence, sahada hayatta kalma ve maceralı meydan okuma gibi çeşitli şişirilebilir ürünlerde uzmanlaşmıştır.

 

Her zaman hızlı inovasyon ve sürdürülebilir iyileştirme sağlamak için 15 yılı aşkın süredir zengin ihracat deneyimi ve profesyonel becerilerle Barry'nin ekibi, uluslararası düzeyde gelişmiş kendi bağımsız tasarım geliştirme departmanına güvenerek en moda tasarımı ve en yüksek kaliteyi sürdürmeye devam ediyor. üretim ekipmanları ve mükemmel kalite kontrol sistemleri.CorelDraw, AI, Photoshop, CAD, 3Dmax ve Rhino gibi görüntü işleme ve tasarım için iyi bir yazılım ustasına sahip yüksek entegre kabiliyete sahip üretici ekibi, talepleriniz doğrultusunda size harika 3D efekt çizimleri sunabilir ve üretim için CAD çizimleri yapabilir. son onayınızdan sonra.

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 1

 

Şişirilebilir ürünlerle ilgili tüm artıları ve eksileri sürekli olarak özetleyen ve müşterilerimizden gelen tavsiyeleri özleyen Barry, yeni şişirilebilir tasarımları tanıtmak ve uygun fiyat, yüksek kaliteli ürünler ve iyi satış sonrası hizmet sunmak konusunda ısrar ediyor. çok enerjik bir ekip, sık sık kendimize meydan okumak için etkinlikler düzenliyoruz.

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 2

 

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 3