Mavi Şişme Hava Parça Jimnastik Mat, Gym Için Çift Duvar Kumaş Hava Trak Mat

Mavi Şişme Hava Parça Jimnastik Mat, Gym Için Çift Duvar Kumaş Hava Trak Mat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Barry
Sertifika: CE, EN14960, , SCT, EN71
Model numarası: BY-ŞAPKA-056

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: 50-99
Ambalaj bilgileri: Ürün güçlü PVC çanta ve blower, pompa ve diğer aksesuarlar için karton ambalaj
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Paypal, Western Union
Yetenek temini: 500 Pices/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

boyut: 4x2x0.2m veya özelleştirilmiş renk: customzied
Malzeme: Özel Damla Dikiş Kumaş Fabrika: Çin
Aksesuar: tamir seti ve hava pompası Uygulama: yoga, jimnastik, spor, ev kullanımı, su için
Vurgulamak:

şişme spor salonu mat

,

hava kat yuvarlanan mat

Ürün Açıklaması

Mavi Şişme Hava Parça Jimnastik, Spor Salonu İçin Çift Duvar Kumaş Hava Trak Mat

 

 

hava yolu Talimatları.pdf

Açıklama:

 

If you've been looking for a way to boost your skills faster than ever, you've found it! Becerilerinizi her zamankinden daha hızlı artırmanın bir yolunu arıyorsanız, buldunuz! The AirTrick is the ideal mat for anyone trying to learn new tricks or perfect his technique. AirTrick, yeni numaralar öğrenmeye veya tekniğini mükemmelleştirmeye çalışan herkes için ideal bir paspastır.

Enjoy the bounce a normal trampoline offers while having the space to combine multiple moves like you're on a regular gym floor. Normal bir spor salonunda olduğu gibi birden fazla hareketi birleştirmek için alana sahipken, normal bir trambolin teklifinin tadını çıkarın. You can set the pressure to anything between rock-hard and bouncy-soft. Basıncı, kaya sert ve kabarık yumuşak arasındaki herhangi bir değere ayarlayabilirsiniz. Easy to roll up and transport in a regular car. Sıradan bir arabada rulo yapmak ve taşımak kolaydır.

All AirTricks are custom made. Tüm AirTricks özel olarak üretilmiştir. Choose your ideal height (10, 20 or 30 cm high) and a length and width that fit your gym best. İdeal yüksekliğinizi (10, 20 veya 30 cm yüksekliğinde) ve spor salonunuza en uygun uzunluk ve genişliği seçin.

 

Especially designed for the annual festivals, shows - acts. Özellikle yıllık festivaller, gösteriler - eylemler için tasarlanmıştır. Due to the compact transport and storage space it's perfect for hiring. Kompakt taşıma ve depolama alanı sayesinde işe alım için mükemmeldir. The ordinary competition floor is transported in a container, while the 'Big Air Floor' can be moved into a small van. 'Büyük Hava Katı' küçük bir minibüse taşınabilirken, sıradan yarışma katı bir konteynır içinde taşınır. The set-up and breaking occurs in only 10 minutes, so not comparable with the Competition Floor that you set up with 10 people in one hour. Kurulum ve kırılma sadece 10 dakika içinde gerçekleşir, bu yüzden bir saat içinde 10 kişiyle ayarladığınız Yarışma Katı ile karşılaştırılamaz.

  • Yalnızca 10 dakikada kurulum
  • Ayarlanabilir sertlik!
  • Gösteri ve gösteriler için mükemmel!

 

Boyut:

 

Boy (10, 20 veya 30 cm yüksekliğinde) ve spor salonunuza en uygun uzunluk ve genişlik.

 

İpuçları:

 

AirTracks'ınızın uzun yıllar boyunca keyfini çıkarmak için, deneyimlerimize ve müşterilerimizin saygı duyması gereken geri bildirimlerine dayanarak bir dizi kural hazırladık:

 

1.AirTrack kurulumu yalnızca yetkili veya yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır.
Always check the surface, it must be clean, dry and even. Her zaman yüzeyi kontrol edin, temiz, kuru ve düz olmalıdır. When outside always use ground sheet under the AirTrack. Dışarıdayken her zaman AirTrack'ın altındaki zemin sayfasını kullanın.
2.Her iki taraftaki tutamaçları (HP 20, HP 33) kullanmak için Hava İzini asla sürüklemeyin.
3.Kullanılıyorsa, palet tarafına her zaman uygun bir eşlik olmalıdır.
4.AirTrack'ı nemli alanlarda kullanmayın.
5.AirTrack'ı yağmurda kullanmayın.
6.AirTrack'ı kirli veya ıslak olarak saklamayın.
AirTrack'ı ayakkabı ile kullanmayın.
8. Şişirme sırasında bir manometre (basınç göstergesi) kullanıyorsanız, Hava izi kullanımdayken manometreyi çıkardığınızdan emin olun.

9. AirTrack'ın uçlarına güvenlik paspası yerleştirin.
Pist kullanıldıktan sonra iniş için bir paspas olmalıdır, bu AirTrack'ın yuvarlak şekli tarafından oluşturulan küçük alandan da kaçınacak olan kapakla bağlanabilir.

 

Mavi Şişme Hava Parça Jimnastik Mat, Gym Için Çift Duvar Kumaş Hava Trak Mat 0
If you are interested in any inflatable products, contact us for quick response! Herhangi bir şişme ürünle ilgileniyorsanız, hızlı yanıt için bizimle iletişime geçin! 24 hours online support available!Send e-mail to us! 24 saat çevrimiçi destek mevcut! Bize e-posta gönderin!

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Mavi Şişme Hava Parça Jimnastik Mat, Gym Için Çift Duvar Kumaş Hava Trak Mat bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.