Sertifikalar
 • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd Sertifikalar
  Standart: 商标
  Sayı: 30197046
  Yayımlanma tarihi:
  Bitiş tarihi: 2029-02-13
 • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd Sertifikalar
  Standart: CE
  Sayı: EPTH-BR-S0904816
  Yayımlanma tarihi: 2009-04-15
  Bitiş tarihi:
 • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd Sertifikalar
  Standart: CE
  Sayı: EPTH-BR-S0903621
  Yayımlanma tarihi: 2009-06-02
  Bitiş tarihi:
 • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd Sertifikalar
  Standart: CE
  Sayı: SCT1705169
  Yayımlanma tarihi: 2017-05-05
  Bitiş tarihi:
 • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd Sertifikalar
  Standart: CE
  Sayı: SCT1310137
  Yayımlanma tarihi: 2013-10-10
  Bitiş tarihi:
 • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd Sertifikalar
  Standart:
  Sayı:
  Yayımlanma tarihi:
  Bitiş tarihi:
 • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd Sertifikalar
  Standart: BSCI
  Sayı:
  Yayımlanma tarihi: 2020-12-25
  Bitiş tarihi:
qc profili
Barry şişme, aşağıdakiler de dahil olmak üzere geniş bir şişme ürün yelpazesi üretmektedir:


1. şişme kaleler, şişme açılan, şişme slaytlar, şişme tüneller, şişme fedai, şişme funland, şişme engel kursu, şişme spor, ay yürüyüş, ve daha fazlası için şişme şişme kale dahil Şişme Oyunlar, malzeme 0.55mm 18 oz. PVC branda ve alev direnci, İngiliz standardı BS7837'ye uygundur.

2. Paintball sporları, su sporları, şişme su havuzları, mühürlü tanıtım şişme ürünleri, su yürüme topu, zorb topu, şişme bot, şişme su oyunları ve daha fazlasını içeren Mühürlü Şişme ürünler. Malzeme mühürlü şişme ürünler için mükemmel olan 0.6-0.9mm PVC brandadır.

3. şişme çadır, şişme kemerler, şişme balonlar, şişme hava dansçı, şişme ürün şekli, şişme Noel, şişme ekran, Noel şişme ürünler ve daha fazlasını içeren reklam ürünleri. Farklı malzeme türleri mevcuttur.

1. Malzeme Hazırlama

Şişirilebilir ürünler üretmek için yüksek kaliteli malzemeler gereklidir. Kullandığımız tüm hammaddeler Çin'deki en iyi malzeme tedarikçisinden kaynaklanıyor - PLATO. Kullandığımız tüm hammaddeler EN71, EN14960 ve ROSE testini geçti.

2. HER YERDE ÇİFT YAZMA

Her yerde çift dikiş yapıyoruz, alt baskı noktasında dört kat dikiş yapıyoruz. İçte çift dikiş ve dışta çift dikiş ve şişmelerin yeterince güçlü olduğundan emin olmak için.

3. MESLEKİ MAKİNE

Barry şişme ürün dikişinde 20 yıllık deneyime sahiptir, yüksek kaliteli profesyonel şişme dikiş makineleri ve bilgisayar kontrollü kesici kullanıyoruz. Diktiğimiz ürün hassas ve güvenlidir. Zamanında makineyi kontrol edeceğiz.

4. MÜKEMMEL VE ​​GÜVENLİK SANATI

Ürünlerimizin çoğu el baskısı, daha gerçekçi ve dayanıklı, büyük baskılar için dijital baskı kullanacağız ve dijital baskı yüzeyinde sıvı koruyucu bir film yapacağız. Üst düzey boyama barry şişme ürün yapışkan ve renk solmayacak, ancak uzun bir süre sağlar yapar. İstediğiniz herhangi bir logo.

5. DAYANIKLI Fermuarlar

EN14960'ın gereklerine göre her oyun için hızlı bir şekilde söndürmek üzere yeterince hava fermuarını yapıyoruz. Tüm fermuar derzleri için takviye yapıyoruz ve fermuarın üstünde, fermuarın stresini dağıtmaya yardımcı olan cırt malzemeden fermuar kılıfı var.

6. GİRİŞ GÜVENLİĞİ KURALLARI

Barry şişme girişte güvenlik kuralları koyabilir. Bu rahipler için dört tane dikişimiz var

7. ORTAKTA TAKVİYELİ ŞEHİRLER

Barry şişme Sisme alt dibinde ve her köşesinde takviye şeritleri yapacak. Bu yüzden çocuklar oyunlara sıçrarken, güvenlik konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Dip, oyunlarda nasıl oynadıklarına bakmaksızın çocukları taşıyabilir.

8. KÜÇÜK KAZANÇLARIN KORUNMASI

Barry şişme her küçük engelin altındaki takviye hattını yapar, böylece çocuklar zorla ve bastırdıktan sonra çatlamazlar. Ve tünellerin içinde, cırt cisim malzemesiyle oyuna sadık kalan koruyucu bir örtü yapıyoruz.

9. SABİTLEME İÇİN ÇAPA HALKALARI

Her ürün şişirilebilirliği sabitlemek için en az 6 adet kalın çapa halkasına sahip olacaktır. Bazı büyük oyunlar veya yüksek kayma için üstte ve altta çok daha fazla çapa halkası. Şişirmeyi yeterince sabitleştirirlar.

10. GÜVENLİK KAYNAĞI

Dev slayt için, resimde gördüğünüz gibi, slayt tırmanma güzergahı boyunca bazı halatlar ve sabitlemeler tasarlıyoruz. Oyuncular slayda tırmandıklarında ipleri kavrayabilirler, böylece tepeye çıkmanın daha kolay ve güvenli olması sağlanır.

11. NET'in GÜVENLİK KORUMASI

Barry şişme, slayt platformunda insanların korunmasına yardımcı olmak için slaytın üstüne ve slayt eğimi boyunca 1 m net yapacaktır. Ayrıca, çocukların dışarı çıkmasını önlemek için slaydın içine net duvar da yapabiliriz ve engeller için, çocukların düşmeyeceğinden emin olmak için şişirilebilir duvar olmadığında net hale getirebiliriz.

12. SIKIŞMA PAKETİ ÇANTA

Oyunu yuvarlamadan önce deflasyona yardımcı olmak için havayı yaytık, sonra bağlamak için dışarıya bir bant kemeri koyuyoruz. Ürünler için dayanıklı pvc çanta kullanacağız ve karton hava üfleyici içindir. Nakliye konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

13. AKSESUARLAR

1) hava üfleyici: 750w 950w 1100w 1500w (sipariş gerekir)

2) yukarıdaki gibi güçlü taşıma çantası

3) Tamir takımları, 2 adet şişme ve 1 adet tutkal kullanılan ana renk PVC malzeme içerir. (Tutkal uçakla yasaklanır, sadece deniz yoluyla tutkal gönderebilir)

4) Kullanım kılavuzu (bazı büyük çadırlar için)

14. CE KANEPE VE POMPA

Barry şişme CE / UL onaylı üfleyiciler ve farklı pazar gereksinimlerine uygun pompa sunmaktadır. Fiş özelleştirilebilir.