Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Barry
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 15000000-20000000
Yıl kurulan: 1997
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

 

Çin'in Guangzhou şehrinde bulunan Barry Industrial Ltd, Çin'deki şişirme endüstrisine giren ilk şirketlerden biri olarak,Barry Industrial Ltd. ürün geliştirme ile büyük ölçekli bir şirkete dönüştü.Atölyemizde gelişmiş makineler ve 100'den fazla profesyonel işçiyle 5.000 metrekarelik bir atölye var.Ve ürün yelpazesi çok geniş.Tüm ideallerinizi yapabiliriz: şişme su parkı, kürek tahtası, hava yolu, şişme spor oyunu...

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

Hızlı gelişme sürecinde Barry, çok sayıda endüstri yeteneklerini çekmiş ve tam bir pazar operasyon sistemi kurmuştur.ve şişme ürün geliştirme ile bir iş hizmeti modeli oluşturduBarry, şu anki kaoslu şişirme endüstrisinin derin anlayışına dayanarak, müşterilerinin düşük maliyetleri gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.düşük risklerBarry, dünyanın her yerinden müşteriler için güvenli, eğlenceli, dayanıklı ve iyi ürünler sunmaktan gurur duyuyor.

 

Son yıllarda Barry, teknoloji araştırmalarını ve yeni ürünlerin geliştirilmesini güçlendirmeye ve üretim sürecini aktif olarak geliştirmeye karar verdi.Barry BSCI Sertifikası'nın bir üyesidir ve daha fazla ürün alır., ve malzeme sertifikasyonu: EN71, EN14960, CE, SGS vb. Ürün tasarımından, şeklinden, renk şemalarından, üretim süreçlerinden ve tüm kalite yönetimi sürecinden,Barry, müşterilerin beklentilerini karşılayan veya aşan ürünler ve kapsamlı hizmetler sunar.

guangzhou barry inflatable sport game

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 2

 

 

 

 

 

 

 

Geçmiş

Barry bu yılları başarıyla atlattı ve zengin deneyimler biriktirdi.El ele vererek ve birlikte ilerleyerek

Büyük çabalarımızla, Barry kesinlikle daha parlak bir geleceğe sahip olacak ve size daha kaliteli hizmet sunacaktır.

 

Şirket Geçmişi

 

1997: Barry 1997 yılında kuruldu, şimdilik şişme üretiminde 20 yıllık bir deneyime sahip.


2002: 2002 yılında adı Guangzhou Caile Inflatable Products Co., Ltd. olarak değiştirilmiştir.

 

2004: Barry, Alibaba uluslararası istasyonunda oturum açtı ve bir üye oldu.Artık Barry, Alibaba Altın Tedarikçisi

19 yıldır


2008: Barry, 2008'deki küresel ekonomik krizden muzdarip olmasına rağmen, neyse ki ağır saldırıdan kurtuldu ve tamamen

güçlü kabiliyetini ve inancını gösterdi.

 

2011: DEAL2011 fuarı Birleşik Arap Emirliklerinde gerçekleştirildi. Nisan 2011'de stand numaramız Q22.


2012: IAAPA'nın 5-8 Haziran 2012 tarihleri ​​arasında Hong Kong Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenen Asya Cazibe Merkezleri Fuarı 2012.

5E'de stand numaramız 2401#.

 

2014: 2014 yılında, en temsili başarılı vaka: Dubai Giant Aqua Water Park ve US Slide the city

 

2015: Bir yan kuruluş açtı: Guangzhou Reap Amusement Equipment Co., Ltd

 

2018: Fabrikamız 2018 yılında Brezilya müşterileri için 5K şişme ürünler üretmiştir, 5K etkinliği Brezilya'da yapılmıştır.

Mayıs 2019'da.

 

2019: Brezilya'da düzenlenen büyük şişme su parkı etkinliği Başarıyla müşterilerden övgü aldık

 

2020:Jimnastik minderleri revaçta ve kooperatif müşterilerimizden biri 2019'dan 2023'e kadar her ay düzenli olarak satın alıyor.

 

2021: Amazon platformunu ekledik ve işimizi büyüttük

 

2022:Bu yıl, paddle board tasarladığımız şeyi çok iyi satıyor


2023:Yeni yıl, yeni başlangıç, Malezyalı bir müşterimizle büyük bir anlaşma yaptık, müşteri suyu açmaya hazır

Mayıs ayında park

 

Ar-Ge Yeni Ürün, Devam Edecek

 

 

 

 

Hizmet

Kalite bizim kültürümüzdür!İşimizin daha iyi ve daha iyi olmasına yardımcı olmanın ve birlikte uzun vadeli işbirliği yapmanın yolu budur.

Büyük şişme oyunların kalitesini her detayından garanti ediyoruz.

 

Şişme satın alırken sizin için ne yapabilirim?

1. Dev şişme su parkı için:

 

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

2. Normal Adımlar:

 

A .Çalışmaya başlamadan önce 3D efektleri onaylayın, bu da doğru şişirilebilir ürünler yapmayı onaylayabilir.

 

B .Şişirilebilir oyunları gereksinimlerinize göre yapmak için ayrıntıları tekrar onaylayın.

 

C .Üretim: birinci sınıf malzeme ve mükemmel işçilik kullanın.için size bazı fotoğraflar göndereceğiz

 

çalışır, böylece nereye gittiğini görebilir ve ayrıntıların doğru olup olmadığını onaylayabilirsiniz.

 

D .Sızdırmazlık için şişme oyunları test edin ve işi bitirdikten sonra onaylamanız için fotoğraflar gönderin

 

zorb topu gibi ürünler, iyi bir durumda olması için 24 saatten fazla test edeceğiz.

 

e.Paket: Teslimatta hasar görmesini önlemek için paketlere harika bir şekilde yapıştırıyoruz.

 

F.Kalite şikayetleri: En iyi satış sonrası hizmeti sunacağız.

 

 

"Dürüstlük, ekip çalışması, özveri, yenilikçilik" kurumsal kültürü ve Avrupa'nın EN71 standardı ve ABD'nin ASTM'si ile Barry, kalite ve teknolojinin yeniliğini sürdürmeye devam ediyor ve her türlü uluslararası şişme çadır ve eğlence ürünlerini modaya uygun olarak geliştiriyor. .Barry, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz için kesinlikle "önce müşteri, yüksek kalite, hızlı üretim, en iyi hizmet, kazan-kazan" sağlayacaktır.Bu nedenle Barry, dünya çapında şişme endüstrisinde çok yüksek bir itibara ve tüm müşterilere hizmet verecek kadar güvene sahiptir.

 

Uzun yıllardır çaba sarf eden Barry, kendini her zaman şişirilebilir ürünlerin tanıtımına ve üretimine adamıştır ve sürekli olarak ekonomik kalkınmaya ve küresel iletişime kendini adamıştır.Genel işlevin tasarımı, görüntü planlaması, ürün çeşitleri ve hizmet standardı hakkında yaratıcı yenilik olarak Barry, güvenlik, eğlence ve taşınabilir kullanımı birleştiren daha yüksek kaliteli şişirilebilir ürünler sunmayı hedefliyor.Kaliteyi garanti etmek ve müşterilerin taleplerini karşılamak için tüm bitmiş şişme ürünlerimizi kesinlikle denetim sistemine göre test edeceğiz.

 

Kolaylık, güvenlik, rahatlık, basit bakım ve çevre koruma gibi mükemmel avantajlara sahip olan Barry's ürünleri, hem çocuklar hem de yetişkinler için yalnızca ailelerin sağlık, boş zaman ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda parlak bir manzara haline gelir.Ürünler Amerika, Avustralya, Avrupa ve diğer birçok ülke ve bölgede popülerdir ve yeni ve eski müşterilerden çok fazla güven ve tanınma sağlamıştır.

Ekibimiz

 

Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd., Çin'deki en büyük modern şişme ürün üreticilerinden biri, ürün tasarımını, geliştirmesini, satışını, işletmesini ve hizmetini birleştirir.Birçok seçkin tasarımcı ve yetenekli işçi topladı.Barry'nin profesyonel tasarım departmanı, kesme departmanı, dikiş departmanı, kaynak departmanı, baskı departmanı, kalite kontrol departmanı, ambalaj departmanı ve satış departmanı var.Satış departmanı için3 ekibimiz var, her ekibin güçlü gücü var ve size profesyonel hizmet sunuyoruz.


Mükemmel yönetim teknolojisi ve ticaret deneyimi sayesinde Barry'nin ekibi yerli endüstride ve uluslararası pazarda sağlam bir temel atmıştır.Güvenliğin önceliği kurumsal ruhla uyumludur, sürdürülebilir inovasyon, çevre dostu ve kazan-kazan, Barry ısrarla fiziksel egzersiz, ulusal fitness, popüler eğlence hakkında şişme ürünler çeşitli uzmanlaşmıştır,Sahada hayatta kalmak ve maceracı bir meydan okuma.

 

15 yılı aşkın süredir zengin ihracat deneyimi ve profesyonel becerileri ile, her zaman hızlı inovasyon ve sürdürülebilir iyileştirme sağlamak için,Barry'nin takımı hala en moda tasarımı ve en kaliteliKendi bağımsız tasarım geliştirme departmanına, uluslararası düzeyde gelişmiş üretim ekipmanlarına ve mükemmel kalite kontrol sistemlerine dayanarak.CorelDraw gibi görüntü işleme ve tasarım için iyi bir yazılım ustası olan, AI, Photoshop, CAD, 3Dmax ve Rhino, size isteklerinize göre harika 3D efekt çizimleri sunabilir ve son onayınızdan sonra üretim için CAD çizimleri yapabilir.

 

Şişme ürünlerle ilgili tüm avantaj ve dezavantajları sürekli olarak kendimiz özetlediğimiz ve müşterilerimizden tavsiyeler aldığımız için,Barry yeni şişme tasarımları teşvik etmek ve makul fiyat sağlamakta ısrar ediyor., yüksek kaliteli ürünler ve iyi satış sonrası hizmet. Aynı zamanda, çok enerjik bir ekibiz, kendimizi zorlamak için sık sık etkinlikler düzenliyoruz.

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd şirket Profili 1