Ayakta Kürek Çekmeyi Denemek İçin 5 Neden

August 28, 2020

hakkında en son şirket haberleri Ayakta Kürek Çekmeyi Denemek İçin 5 Neden

 

Bu harika bir egzersiz, herkes için güvenlidir ve doğayı yakından ve kişisel olarak görebilirsiniz - nedenler devam ediyor.Spor, yarıştan eğlenceye, eğitim kampından yoga derslerine kadar pek çok farklı formatta büyüdü.Herkes bir SUP'ye girmek için bir neden bulabilir.

 

 

1. Tam Vücut Egzersizi
Stand Up Paddle Boarding (SUP) kollarınızı, bacaklarınızı, sırtınızı ve merkezinizi çalıştırır.Ufukta bir noktaya kürek çekerek rüzgara veya akıntıya karşı ciddi bir egzersiz yapabilirsiniz.Tahtaların dengesizliği, vücudunuzun daha küçük kas grupları için çalışmasını sağlar.Bunların yanı sıra, normal yogadan daha ilginç görünen kürek tahtasında yoga yapabilirsiniz.

 

hakkında en son şirket haberleri Ayakta Kürek Çekmeyi Denemek İçin 5 Neden  0

 

2. Kasa

Her türden insan Stand Up Paddle Boarding'i (SUP) deniyor, seviyor ve egzersiz ve rekreasyon rutinlerine dahil ediyor.Bu spor eklemlerde kolaydır ve zihin ve beden için tedavi edicidir.Bir SUP'de nasıl ayağa kalkılacağını ve dengeleneceğini öğrenmek, dalgalarda sörf yapmayı öğrenmekten çok daha kolaydır ve kürek tahtamızın tüm kalitesi yüksek, size en iyi deneyimi yaşatacağız.

 

 

3. Doğayı Keşfedin
Bir Stand Up Paddle Board'a binmek, sizi yakından ve kişisel olarak manzaraların, seslerin ve kokuların tadını çıkarmanız için doğaya sokar.Ayaklarınızın altındaki suyla, erişilemeyen bataklık alanlarda ve lagünlerde gezinmek, sizi muhteşem vahşi yaşamı ve egzotik toprakları gözlemlemek için mükemmel bir bakış açısına sokar.

 

4. Rahatlatıcı

Yarışla ilgilenmiyorsanız, tahtanızı "ben" zamanı kazanmak için bir şans olarak kullanabilirsiniz.Suda olmak, kuşların cıvıltılarını dinlemek ve kıyıya sıçrayan gelgiti duymak için gevşemenin bir yoludur.

 

hakkında en son şirket haberleri Ayakta Kürek Çekmeyi Denemek İçin 5 Neden  1

 

5. Arkadaşlar ve Aileyle Sosyalleşin
Kürek çekme, herhangi bir teknolojik dikkat dağınıklığından kurtulmanın ve eskiden olduğu gibi harika bir şirketin tadını çıkarmanın harika bir yoludur.Şirketimizin ekibi kendi ürünümüzü seçti: Bu sefer takım oluşturmak için paddleboard, bize katılmak ister misiniz?

 

hakkında en son şirket haberleri Ayakta Kürek Çekmeyi Denemek İçin 5 Neden  2