Çin Şişme su parkı Üretici

0.55mm PVC Tente Şişme 5k Run / Insane 5k Yetişkinler İçin Şişme Orman Engel Kursu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Barry
Sertifika: CE, EN14960, , SCT, EN71
Model numarası: HBY-5k-001
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD1-99999/Piece
Ambalaj bilgileri: Ürün güçlü PVC çanta ve blower, pompa ve diğer aksesuarlar için karton ambalaj
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Paypal, Western Union
Yetenek temini: 500 Pices/ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Boyutu: özelleştirilmiş Malzeme: 0.55mm PVC branda
Aksesuar: Hava Üfleyici ve Tamir Malzemesi Renk: yeşil
Tekniği: Pvc çizgili Double-üçlü dikiş her yerde artı ekstra takviyeler Uygulama: kurumsal etkinlik, gençlik etkinliği, spor merkezleri

Ürün Açıklaması

Şişme Engel Kursu 5k Şişme, Insane 5k Şişme Yetişkin, 5k Şişme Run

5K engel kursu nedir?

Daha fazla ve daha fazla Amerikalı, ülkeyi kirleten ortak, geleneksel koşular ve maratonlardan sıkıldıkça, rakiplerine kapalı-buhar ve şaka yapma şansı veren daha çekici ve eğlenceli bir çalışma tarzı için artan bir talep var. Bununla birlikte, engelli parkurun çoğunluğu, sık sık, elit atletik yarışmalar olarak kendilerini çürüten ya da yorucu ve acımasız acılar ve dayanıklılıktan dolayı gurur duymaya çalışan koşular arasındadır. Engel kursu 5K, engelli derslerin normlarından, her şeyin üzerinde bir şeyi önceliklendirerek, katılımcıların hayatlarının en eğlenceli ve heyecanlı koşumuna sahip olmalarını engeller!

Özel şişme engelli kurslarımız, tüm yaş gruplarındaki insanlar ve fitness seviyelerine sahip olmak için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır! Labirent engelini kaybetmemek için zamanınızı uçurumdaki engellerden yukarı tırmanarak geçirebilir ya da mola verebilirsiniz.

Ne kadar büyük iş şansı var! Biz iyi Çin şişme üretimi vardır. Bizimle işbirliği yapmaktan hoş geldiniz!

HADİ GİDELİM

Insane Şişirilebilir 5K'da gevşeme yok. Let's Go başlangıç ​​çizgimiz olarak hizmet veriyor ve başlangıçtan itibaren size meydan okuyor. Ön tarafa tırmanın ve arkaya doğru kaydırın. Oradan kaçıyorsun ve Insane Şişirilebilir 5K ile sıçraıyorsun.

MAD EVİ

Bu karmaşık ve zorlu yeni şişme ile yolunuza çıkın, dokundurun ve manevra yapın. Sana ne çarptığını bilemezsin, anlamıyla!

YOĞUN PROGRAM

Bu Crash Kursundan geçmek için bir kaska ihtiyacınız yok, ama bu fiziksel yeteneğinizi test etmeyeceği anlamına gelmez! Dodge ve engellerin zirveleri ve vadileri aşağı ve yukarı yaparken, baştan sona engellerin üzerinden itin.

HOPLAYIP ZIPLAMAK

Bu kauçuğun delilikle buluştuğu yer. Hiç yaşayamayacağınız en çılgın engellerden birini aşağı indir. Zıpla, türünün en büyük şişirilebilir - deli, kabarık, eğlenceli 70 metreden fazla! Bunu yaptıktan sonra, tek yapmanız gereken atlamak, zıplamak ve aşağı inmek!

BÜYÜK TOPLAR

Bu büyük toplar her zaman zıplıyor, ve biz de onlara şapırılmaya, çarpmaya ve çarpmayacağınıza garanti ediyoruz. Muhtemelen dünyanın en büyük bilye çukuru. Giriş noktasının altına girdiğinizde, doğrudan size gelen dev uçan toplarla karşılaşırsınız ve bu sadece başlangıçtır. Ördek dal, dalış yap ve diğer tarafa git.

Waverunner

Aptal olmayın - sadece Waverunner'ın düz olması kolay değil demektir! Bu dalgalı hız patlamaları üzerinden olabildiğince hızlı koşmaya cesaret ediyoruz.

İNSANLAR

Bu hileler, bu herifler, bu herifler! Üçüncü zirveye ulaştığınız zaman merhamet için yalvarıyor olacaksınız. Kabadayken, havadar bir slaydın tadını çıkarın.

YATAK RUN

Bu klasik engeli orijinal kursumuzdan yeniden hayal ettik ve onu yeni bir seviyeye taşıdık. Yanlış bir adım at ve bu yatakta gülmeyi bırakacaksın! The Bedress Run, ayak bileği seven deliklerle dolu kocaman bir şilteye doğru ilerlerken denge ve çevikliğinize meydan okuyor.

YIKIM TOPLARI

Bu büyük topların kaçmasına izin verme. Bu 110 metre uzunluğundaki arsızlık sizi sınırlarınıza zorlayacak, ama geri itmekten korkmayacaksınız. Yolun öbür tarafına geç ve yol boyunca yıkılmamaya çalış.

BİTİŞ ÇİZGİSİ

Şimdiye kadar bütün engellerimiz gibi mi? Sonra bitiş çizgimizi seveceksiniz! Bouncer'ın favori unsurlarını kursumuzdaki diğer tüm engellerden aldık ve bunları bir çılgın şişme haline getirdik. Yıkıcı Topları atlat, ipuçlu kulelerin arasından geç, ip merdivenine çık ve zafere giden yolu kaydır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz