Çin Şişme su parkı Üretici

Eko Dostu Fitness Egzersiz Ev için Şişme Jimnastik Mat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Barry
Sertifika: CE, EN14960, , SCT, EN71
Model numarası: BY-ŞAPKA-091
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: USD80-115/Piece
Ambalaj bilgileri: Ürün blower için güçlü PVC çanta ve karton tarafından paketlenmiş, pompa ve diğer aksesuarlar
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Paypal, Western Union
Yetenek temini: Ayda 500 Pices
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

boyut: Özelleştirilmiş renk: mavi, kırmızı, nane yeşili, vb
Malzeme: PVC ve Özel Damla Dikiş Kumaş Aksesuar: tamir seti ve hava pompası
Uygulama: spor, spor salonu, ev ve su

Ürün Açıklaması

Eko Dostu Fitness Egzersiz Ev için Şişme Jimnastik Mat

 

 

Şartname:

 

Popüler Boyutlar
seçim için kalınlığı (10 cm, 20 cm, 30 cm)
Malzeme apr. Nisan Net weight (KG) Net ağırlık / kilogram) appr. yakl. Gross weight within the pump(KG) Pompa içindeki brüt ağırlık (KG) appr. yakl. Package size(CM) Paket büyüklüğü (CM) Aksesuarlar
10'X3.3'X4 '' (3 * 1 * 0.1 m) Damla dikişli kumaş 10.5 12.5 24 * 29 * 54 Tutkal, tamir takımı, Pompa
10'X3.3'X8 '' (3 * 1 * 0.2 m) Damla dikişli kumaş 13 13 52 * 37 * 25 Tutkal, tamir takımı, Pompa
13'X3.3'X4 '(4 * 1 * 0.1 m) Damla dikişli kumaş 14 16 52 * 37 * 25 Tutkal, tamir takımı, Pompa
16'X3.3'X4 '(5 * 1 * 0.1 m) Damla dikişli kumaş 19.5 21,5 55 * 37 * 25 Tutkal, tamir takımı, Pompa
20'X3.3'X4 '(6 * 1 * 0.1 m) Damla dikişli kumaş 23 25 55 * 37 * 25 Tutkal, tamir takımı, Pompa

 

Neden BARRY GYMNASTICS MAT

 

Barry has been concentrated on a healthier and delicate human life by providing high-quality products for many years. Barry uzun yıllar boyunca yüksek kaliteli ürünler sunarak daha sağlıklı ve hassas bir insan yaşamına odaklanmıştır. We highly pay attention to customer`s shopping experience. Müşterinin alışveriş deneyimine çok dikkat ediyoruz.

This training mat are made of durable and safe material. Bu eğitim minderi dayanıklı ve güvenli malzemeden yapılmıştır. Packaged in a light&compact way. Hafif ve kompakt bir şekilde paketlenmiştir. Deflated and inflated within a few minutes. Birkaç dakika içinde söner ve şişirilir.

Farklı insan gruplarının ihtiyaçlarını karşılamak için 9.84ft / 13.12ft / 16.4ft / 19.68ft 22.96ft / 26.24ft boyutlarında mevcuttur.

kalınlığı: referans için 4 inç veya 8 inç

Çift Duvar PVC Malzemeden (damla dikiş malzemesi olarak da bilinir) ve 1.2mm yüksek kaliteli PVC'den yapılmıştır.

Zehirsiz, sağlıklı, çevresel ve mükemmel yüksek yoğunluk.
Güçlendirilmiş kenar dikişi, çatlamaya dayanıklı ve dayanıklıdır.
Özel tasarım ve uygun sertlik, profesyonel Egzersiz.
Neme dayanıklı teknolojimiz, paspasın suyla kolayca yıkanmasını sağlar.

 

Musteri degerlendirmeleri

 

 

1.shopper

my 12-year-old granddaughter loves this!! 12 yaşındaki torunum bunu seviyor !! she can inflate and deflate it by herself, she uses it for her gymnastics. tek başına şişirip söndürür, jimnastiği için kullanır.

 

2.Thomas J. Labatt

Great quality - stays inflated at least a week until you have to reinflate. Mükemmel kalite - yeniden şişirmeniz gerekene kadar en az bir hafta şişirilmiş olarak kalır. Color listed as green but more of an aqua which my daughter loves. Renk yeşil olarak listelenmiş, ancak kızımın sevdiği bir su. We went 16 feet and its long enough for most tricks. 16 feet gittik ve çoğu hile için yeterince uzun. Deflates and rolls into a smaller roll than expected. Beklenenden daha küçük bir ruloya gider ve yuvarlar. When inflated the handles on the side my daughter (10) and I have no difficulty moving it! Yandaki kolları şişirdiğimde kızım (10) ve onu hareket ettirmekte zorluk çekmiyorum! So glad we purchased this! Biz bunu satın sevindim!

 

3.Don

What is there not to like about this? Bu konuda hoşlanmayacak ne var? My daughter is a good little gymnast and this is perfect for her skill level. Kızım iyi bir küçük jimnastikçi ve bu onun beceri seviyesi için mükemmel. She hasn't stopped using it since she opened it on Christmas Day. Noel günü açtığından beri kullanmayı bırakmadı. She has friends over and they develop routines for more advanced moves that can't be done on a regular gym “floor”. Arkadaşları var ve sıradan bir spor salonu “katında” yapılamayan daha gelişmiş hareketler için rutinler geliştiriyorlar. Plenty big enough for multiple moves in a single run. Tek seferde birden fazla hamle için yeterince büyük. Pumped it up Christmas morning (in a cold basement) and it hasn't lost air at all. Noel sabahı (soğuk bir bodrumda) yukarı pompaladı ve hiç hava kaybetmedi. 100 pros. 100 artıları. Zero cons. Sıfır eksileri


If you are interested in any inflatable products, contact us for a quick response! Herhangi bir şişme ürünle ilgileniyorsanız, hızlı bir yanıt için bizimle iletişime geçin! 24 hours of online support available! 24 saat çevrimiçi destek! Send e-mail to us! Bize e-posta gönderin!

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz